Slider

Časté otázky

1. Môžem u seba bývať v prípade, ak by som sa rozhodol predať svoju nehnuteľnosť prostredníctvom vašej spoločnosti?

 Áno samozrejme môžete. Všetko je o transparentnej a korektnej komunikácii. Vopred sa vždy na podstatných bodoch ako je sťahovanie z nehnuteľnosti s klientom dohodneme a určíme si presný dátum, kedy má byť nehnuteľnosť voľná a ako dlho môžete nehnuteľnosť užívať a to vždy s ohľadom na špecifiká a potreby klienta.

2. Bol mi doručený list oznámenie o dražbe – výzva na sprístupnenie nehnuteľnosti za účelom obhliadky nehnuteľnosti. Som schopný aj v tomto štádiu ešte nehnuteľnosť predať ?

Áno viete. Dokážeme efektívne a rýchlo spoločne s vami vyhodnotiť  situáciu a navrhnúť vám možné riešenia, na základe ktorých sa rozhodnete ako ďalej postupovať. Je dôležité, aby uvedené viedlo k úspešnému predaju nehnuteľností a zastaveniu výkonu záložného práva a to vždy s ohľadom na vaše osobné záujmy.

3. Je možnosť sa dohodnúť, že si nehnuteľnosť odkúpim späť?

 Pravdaže je to možné. Po spoločnom posúdení situácie, vysvetlení všetkých špecifík a po splnení vopred odkomunikovaných podmienok sa na tom samozrejme vieme s vami dohodnúť.

4. Môžem Vám zavolať s cieľom sa informovať ako sa mám zbaviť dlhov?

Áno radi Vám bezplatne poradíme a preberieme si nezáväzne spôsoby a možnosti oddĺženia vždy s ohľadom na vaše špeciálne potreby a požiadavky.

5. Viete zabezpečiť aj služby realitnej kancelárie napríklad, ak by som chcel nehnuteľnosť predať na realitnom trhu?

Áno poskytujeme aj túto službu. Máme spoluprácu s renomovanou realitnou kanceláriou a vieme nehnuteľnosť po spoločnom vyhodnotení situácie predať aj na realitnom trhu ešte pred výkonom záložného práva, tak aby situácia bola vo váš prospech.

Máte ešte nejaké otázky? Neváhajte nás kontaktovať !